Wydawnictwo IPCZD

Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” jest nowoczesną placówką pediatryczną. Jako wysokospecjalistyczny szpital dziecięcy prowadzimy działalność naukowo – badawczą, której wyniki są wykorzystywane w dalszej pracy klinicznej. W naszej pracy stawiamy na najwyższą jakość i skuteczność działania. Dlatego też w swoim gronie skupiamy najlepszych specjalistów, którzy inicjują i realizują inicjatywy badawcze, których wyniki mają bezpośrednie przełożenie na jakość leczenia Pacjentów. Od początku działalności jednym z głównych zadań było rozpowszechnianie wyników badań naukowych w formie publikacji, które wydawane są także w tutejszym Wydawnictwie. Rodzaje publikacji: monografie, podręczniki, skrypty i inne.

Zachęcamy do lektury! Lista dostępnych prac na www.ibuk.pl. Ibuk.pl to jedna z największych wypożyczalni oraz księgarni Internetowych. Dostęp po zalogowaniu. Czytaj w myIBUK, więcej w serwisie Pomoc.

Internetowa wypożyczalnia Ibuk.pl to nie tylko olbrzymia kolekcja ebooków dostępnych do kupienia jako pojedyncze egzemplarze, ale również platforma działająca tak jak klasyczne biblioteki – wykaz dostępnych wydań wg dziedzin i kategorii.


Polecamy również księgarnie: ŚwiatEbooków.pl oraz eBUCZEK.pl. Format wydań PDF, dostęp po zalogowaniu.

Wydawnictwo Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” na liście wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe.

Komunikat Ministra Edukacji i Nauki z dnia 22 lipca 2021 r. w sprawie wykazu wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe