Publikacje własne

O nas

Biblioteka i Informacja Naukowa IPCZD prowadzi:

 

- Bibliografię Publikacji Pracowników IPCZD - obejmuje ona prace naukowe
i popularnonaukowe pracowników IPCZD wydane drukiem. Są to wydawnictwa samoistne (monografie) i niesamoistne: publikacje w czasopismach, rozdziały w monografiach.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Baza bibliograficzna EXPERTUS

Baza bibliograficzna Expertus jest systemem gromadzącym dane dotyczące publikacji, których autorami lub współautorami są pracownicy IPCZD. Baza obejmuje dane od 1997 roku i jest uaktualniana przez Bibliotekę i Informację Naukową.

 

Expertus - Bibliografia Publikacji Pracowników IPCZD

CZYTAJ WIĘCEJ

Cytowania Publikacji Pracowników IPCZD na podstawie Web of Science Core Collection

Baza tworzona jest przez Bibliotekę i Informację Naukową.

CZYTAJ WIĘCEJ

Polska Bibliografia Naukowa

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego uruchomiło nowy portal - Polska Bibliografia Naukowaktóry gromadzi informacje dotyczące polskich i zagranicznych czasopism naukowych oraz publikacji polskich naukowców. Dzięki serwisowi stworzona zostanie publiczna bibliografia osób i instytucji, za pomocą której będzie można zapoznać się z dorobkiem polskich naukowców i instytucji naukowych.

 

Od kwietnia 2016 r. rolę operatora systemu PBN oraz POL-index pełni Ośrodek Przetwarzania Informacji - Państwowy Instytut Badawczy. Wcześniej funkcję tę sprawowała firma Index Copernicus, która przejęła system od jego twórcy, którym jest ICM (Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego, Uniwersytet Warszawski).

 

CZYTAJ WIĘCEJ
 
Strona główna :: Dodaj do ulubionych :: Kontakt :: BIP :: Intranet :: Logowanie
Copyright 2019 Instytut "Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka"