Konkursy i ogłoszenia

Projekt Elektroniczna Platforma Nauki sfinansował rozbudowę systemu Expertus

Projekt Elektroniczna Platforma Nauki sfinansował rozbudowę systemu Expertus w Bibliotece i Informacji Naukowej.

W kwietniu br. w ramach realizacji projektu Elektroniczna Platforma Nauki Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” (EPN) zakończono rozbudowę systemu Expertus, spełniającego rolę bazy bibliograficzno-bibliometrycznej.

 

Dzięki rozbudowie systemu Expertus w Bibliotece i Informacji Naukowej zostaną udostępnione pracownikom Instytutu nowe funkcjonalności:

CZYTAJ WIĘCEJ

Konkurs na wewnętrzne projekty badawcze IPCZD

 

Uprzejmie informujemy, że w terminie od 16 kwietnia do 15 maja 2012 roku będzie odbywał się nabór wniosków aplikacyjnych na konkurs projektów badawczych - grantów wewnętrznych, statutowych zadań badawczych oraz zadań badawczych służących rozwojowi młodych naukowców.

CZYTAJ WIĘCEJ

Publiczna obrona pracy doktorskiej

Rada Naukowa Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” podaje do wiadomości, że 19 kwietnia 2012 r. o godz. 12. w sali wykładowej nr F 119 w głównym gmachu Instytutu odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej lek. med. Bożeny Rewers. CZYTAJ WIĘCEJ

Złoty Skalpel 2012

Puls Medycyny, niezależne pismo medyczne, ogłasza IV edycję konkursu na WYBITNEGO INNOWATORA W POLSKIEJ OCHRONIE ZDROWIA – Złoty Skalpel 2012. CZYTAJ WIĘCEJ

ToyBox - pierwsze wyniki projektu

 

Oglądanie telewizji oraz nadmierne spożywanie niezdrowych przekąsek i napojów: poważnym zagrożeniem dla zdrowia dzieci w wieku przedszkolnym!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowa faza projektu pt. „EarlyNutrition”

Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” od ponad 10 lat bierze udział w projektach europejskich. Jednym z nich jest „Early Nutrition”, który jest kontynuacją obserwacji grupy dzieci w ramach badania CHOP/EARNEST/NUTRIMENTHE.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowe konkursy NCN

 

Narodowe Centrum Nauki ogłasza 4 nowe konkursy:

CZYTAJ WIĘCEJ

Szkolenie w ramach 7 PR "Zdrowie"

Ministerstwo Zdrowia Departament Nauki i Szkolnictwa Wyższego wraz z Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych Unii Europejskiej uprzejmie zaprasza na szkolenie w ramach 7 Programu Ramowego w obszarze „Zdrowie”. CZYTAJ WIĘCEJ

Nagroda za plakat na 48th STS Annual Meeting w USA

Nagrodę za najlepszy plakat 48th STS Annual Meeting The Society Thoracic Surgeons odbywającego się w dniach 28.01.2012 r. – 01.02.2012 r. w Fort Lauderdale na Florydzie, USA zdobyli pracownicy Kliniki Kardiochirurgii IPCZD za pracę:

CZYTAJ WIĘCEJ

„5th Call Open Info Day”

W dniu 27 lutego 2012 w Brukseli odbędzie się dzień informacyjny dotyczący tematów IMI – Innovative Medicines Initiative. CZYTAJ WIĘCEJ

Strona 8 z 11

 
Strona główna :: Dodaj do ulubionych :: Kontakt :: BIP :: Intranet :: Logowanie
Copyright 2018 Instytut "Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka"