Konkursy i ogłoszenia

Wykład Profesora Davida Weinsteina z University of Florida College of Medicine

 

W dniu 09.08.2013 r. o godzinie 12.00  w sali wykładowej nr 117 (budynek F IPCZD) odbędzie się wykład Pana Profesora Davida Weinsteina z University of Florida College of Medicine.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wyniki IV Konkursu na wewnętrzne projekty badawcze

Niniejszym przedstawiamy wyniki IVKonkursu na granty wewnętrzne, statutowe zadania badawcze oraz zadania służące rozwojowi młodych naukowców.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nagroda "Travel Award Winners" dla dr Piotra Czubkowskiego

Dr n. med. Piotr Czubkowski - pracownik Kliniki Gastroenterologii, Hepatologii i Zaburzeń Odżywiania IPCZD otrzymał nagrodę za pracę prezentowaną ustnie podczas sesji pediatrycznej Kongresu "The International Liver Transplantation Society 19th Annual International Congress" odbywającego się w dniach 12-15 czerwca 2013 r. w Sydney, Australia.

Praca: "Percutaneous and Endoscopic Treatment of Biliary Strictures after Liver TransplantationIn Children".
Autorzy: Piotr Czubkowski, Małgorzata Markiewicz, Jan Pertkiewicz, Zbigniew Zola, Małgorzata Rurarz, Joanna Pawłowska.

 

Serdecznie gratulujemy!

Komunikat o obronie pracy doktorskiej 27.06.2013

Rada Naukowa Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” podaje do wiadomości, że 27 czerwca 2013 r. o godz. 12.00 w sali wykładowej nr F 119 w głównym gmachu Instytutu odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej lek. Agnieszki Wegner.

CZYTAJ WIĘCEJ

Publiczna obrona pracy doktorskiej

Rada Naukowa Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” podaje do wiadomości, że 18 kwietnia 2013 r. o godz. 12. w sali wykładowej nr F 119 w głównym gmachu Instytutu odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej lek. Moniki Ewy Szychty.

  

CZYTAJ WIĘCEJ

Konferencja "Powikłania i cukrzyca - luksus posiadania wyobraźni"

 

Zapraszamy do udziału w VIII konferencji PFED, która odbędzie się w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym MTŁ w Łodzi w terminie: 21–22 maja 2013 r. - będzie mowa o powikłaniach w cukrzycy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gratulacje dla p. dr Agnieszki Sowińskiej za promowanie IPCZD

Informacja o projekcie pracownika IPCZD - pani  dr n. techn. Agnieszki Sowińskiej z Pracowni Mikroskopii Elektronowej ukazała się w anglojęzycznym wydaniu broszury promującej działalność Narodowego Centrum Nauki. CZYTAJ WIĘCEJ

Projekt Elektroniczna Platforma Nauki sfinansował rozbudowę systemu Expertus

Projekt Elektroniczna Platforma Nauki sfinansował rozbudowę systemu Expertus w Bibliotece i Informacji Naukowej.

W kwietniu br. w ramach realizacji projektu Elektroniczna Platforma Nauki Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” (EPN) zakończono rozbudowę systemu Expertus, spełniającego rolę bazy bibliograficzno-bibliometrycznej.

 

Dzięki rozbudowie systemu Expertus w Bibliotece i Informacji Naukowej zostaną udostępnione pracownikom Instytutu nowe funkcjonalności:

CZYTAJ WIĘCEJ

Konkurs na wewnętrzne projekty badawcze IPCZD

 

Uprzejmie informujemy, że w terminie od 16 kwietnia do 15 maja 2012 roku będzie odbywał się nabór wniosków aplikacyjnych na konkurs projektów badawczych - grantów wewnętrznych, statutowych zadań badawczych oraz zadań badawczych służących rozwojowi młodych naukowców.

CZYTAJ WIĘCEJ

Publiczna obrona pracy doktorskiej

Rada Naukowa Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” podaje do wiadomości, że 19 kwietnia 2012 r. o godz. 12. w sali wykładowej nr F 119 w głównym gmachu Instytutu odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej lek. med. Bożeny Rewers. CZYTAJ WIĘCEJ

Strona 6 z 9

 
Strona główna :: Dodaj do ulubionych :: Kontakt :: BIP :: Intranet :: Logowanie
Copyright 2017 Instytut "Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka"