Europejska Konferencja na temat Chorób Rzadkich i Leków Sierocych

Data opublikowania: czwartek, 30 listopada 2017 08:34

Email

W imieniu Zespołu Orphanet, jako współorganizatora Europejskiej Konferencji na temat Chorób Rzadkich i Leków Sierocych (ECRD, the European Conference on Rare Diseases & Orphan Products) pragniemy poinformować Państwo o konferencji  i serdecznie zaprosić do uczestnictwa.

ECRD jest największą w Europie konferencją poświęconą chorobom rzadkim, w tym badaniom, rozwojowi nowych metod leczenia, opiece zdrowotnej i społecznej, polityce zdrowia publicznego oraz wsparciu na poziomie europejskim, krajowym, regionalnym i międzynarodowym.

"Choroby Rzadkie 360 ° - wspólne strategie, które nie pozostawiają nikogo w tyle" to temat wiodący najbliższej konferencji. Z tego powodu przewidziane są dyskusje między wszystkimi interesariuszami w dziedzinie chorób rzadkich, w tym też z punktu widzenia pacjentów reprezentujących wszystkie choroby rzadkie, będących równoważnymi ekspertami w tej dziedzinie.

Biorąc udział w wykładach ponad 100 ekspertów dowiesz się o najnowszych osiągnięciach, wyzwaniach, faktach, danych liczbowych i trendach w dziedzinie chorób rzadkich.

ECRD odbędzie się w dniach 10-12 maja 2018 r. w Messe Wien Congress Center,  w Wiedniu, w Austrii.

https://www.rare-diseases.eu/

 

Prof. dr hab. n. med. Małgorzata Krajewska-Walasek

Koordynator Krajowy projektu UE „RD-ACTION”

Vienna 05.2018

 
Strona główna :: Dodaj do ulubionych :: Kontakt :: BIP :: Intranet :: Logowanie
Copyright 2019 Instytut "Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka"